O firmie

Firma Cztery Koła Gaz - Wieluń - panorama

Firma „Cztery Koła Gaz” zajmuje się branżą samochodową od 1995 roku, wynikiem czego jest duże doświadczenie.

Nasza działalność bazuje na sprzedaży samochodów używanych, w związku z czym oddajemy do Państwa dyspozycji autokomis oraz biuro kredytowe.

Auto Komis Cztery Koła Gaz - WieluńJako nieliczni chętnie pomożemy i doradzimy Państwu w trakcie zakupu samochodu. Poinformujemy o pochodzeniu wybranego przez Was auta, wykonamy jazdę próbną. Tutaj zasięgniecie Państwo informacji o najlepszym dla siebie kredycie.

Na początku 2005 roku firma „Cztery Koła Gaz” rozszerzyła swoją działalność związaną z motoryzacją. Został otwarty warsztat mechaniki pojazdowej. Zatrudniana jest tam odpowiednio wykwalifikowana kadra, stale poszerzająca swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe.

Może zaistnieć sytuacja, w której Twój samochód odmówi posłuszeństwa. W takiej sytuacji oddaj auto w ręce mechaników i skorzystaj z naszej wypożyczalni samochodowej. Owe rozwiąznie jest najczęściej najmądrzejszą decyzją podejmowaną w tego typu przypadkach.

Stacja LPG Cztery Koła Gaz - WieluńFirma „Cztery Koła Gaz” ulokowana jest w Wieluniu przy trasie przelotowej Warszawa-Wrocław. Znając potrzeby kierowców pokonujących długie kilometry, kilka lat temu oddaliśmy do ich dyspozycji stację LPG.

Sprzedajemy paliwo kierowcom, mającym często do pokonania daleką drogę. Dlatego nie możemy pozwolić sobie na paliwo niskiej jakości. Dbamy o silnik Twojego samochodu. Dbamy o jakość. Prosimy o tym pamiętać, podejmując decyzję, gdzie „najlepiej” zatankować.

Myjnia samochodowa Cztery Koła Gaz - WieluńZatrzymując się w naszej firmie, warto zrobić sobie chwilę przerwy. Korzystając z okazji skorzystaj z samoobsługowej myjni samochodowej. Państwa samochód może zostać umyty w ciągu kilku minut przez naszego pracownika. Będąc u nas możesz nabyć kosmetyki samochodowe.

Jeżeli Wieluń jest miastem, w którym musisz się zatrzymać na kilka dni, nie pozostawiaj swojego samochodu na ulicy. Proponujemy Państwu całodobowy parking strzeżony. U nas Twój samochód jest bezpieczny.

Dystrybucja kuchennych butli gazowycz - Cztery Koła Gaz - WieluńDbamy nie tylko o kierowców. Służymy także mieszkańcom naszego miasta i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się dystrybucją kuchennych butli gazowych. Dokonujemy montażu oraz serwisujemy nowo zakupione kuchenek i piecyki gazowe. Sprawdzamy poprawność działania domowych instalacji gazowych.

Czym zajmiemy się w przyszłości? Jeszcze tego nie wiemy. Wiemy jedno… nie spoczniemy na laurach.

Zapraszamy!!!