Stacja LPG

Firma Cztery Koła Gaz - Wieluń - Stacja LPGStacja LPG „Cztery Koła Gaz” położona jest przy trasie przelotowej Warszawa-Wrocław. Powstała ona w czerwcu 2003 roku. Ze względu na dogodną lokalizację, przejęła ona większość klientów tylko przejeżdżających przez Wieluń. Dlatego oferuje ona gaz wysokiej jakości, w przeciwieństwie do innych stacji LPG.

Jednym z ważniejszych celów naszej firmy, jest stworzenie standardu usług wysokiej jakości.

Firma Cztery Koła Gaz - Wieluń - Stacja LPGOferowany przez naszą stację gaz, to czysta energia. Stacja czynna jest codziennie od godziny 6.00 do 22.00. Pracownicy tego działu, oferują klientom miłą i szybką obsługę. U nas klient nie może się nudzić. Odwiedzając naszą stację LPG, zapraszamy do obejrzenia oferty Auto-Komisu. Jeżeli Twój samochód jest brudny, prosimy o skorzystanie z usług samochodowej myjni bezdotykowej (czynnej także od 6.00 do 22.00). Przy okazji zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Lokalizacja stacji LPG:
98-300 Wieluń, ul. Głowackiego 8
województwo łódzkie
tel.  43/ 843 20 27,  kom. 508 500 000

Opuszczając naszą firmę, miejcie Państwo w pamięci miło spędzone u nas chwile. I choć z wieloma z Was nie znamy się osobiście, serdecznie zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług. Będzie nam bardzo miło. Zapraszamy ponownie!