Myjnia samochodowa

Firma Cztery Koła Gaz - Myjnia samochodowaWiele osób korzysta z samoobsługowych ręcznych myjni bezdotykowych. Są one poważną alternatywą dla myjni automatycznych. Ich programy działania są bardzo skuteczne. Aktywna piana pozwala szybko i stosunkowo dobrze usunąć zabrudzenia z powierzchni auta, a zdemineralizowana woda nie pozostawia na karoserii charakterystycznych śladów. Dlatego firma motoryzacyjna „Cztery Koła Gaz” S.C. rozszerzyła swoją działalność o tego typu usługę.

Budowa myjni została rozpoczęta w połowie 2005 roku. Zatrudniamy tutaj odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Państwu w obsłudze na stanowisku myjącym lub wykonają kompleksowe sprzątanie samochodu.

Jak obsługiwać stanowisko myjące:

Wyjmij pistolet ze schowka i wrzuć monetę. Długość mycia zależna jest od nominału monety. Po wrzuceniu monety odliczany jest czas – patrz wyświetlacz. Wybierz program od 2 do 6. Najlepsze efekty osiągniesz, stosując wszystkie programy.

Po zakończeniu każdego programu naciśnij przycisk STOP i wybierz następny program. Kolejność programów można zmieniać, np.: Mycie wstępne, STOP, Mycie właściew, STOP.

Firma Cztery Koła Gaz - Wieluń - Myjnia samochodowaProgram 2 – MYCIE WSTĘPNE
Używając pistoletu nawilżamy pojazd wodą z proszkiem. Myć należy zawsze od góry do dołu. Zachowaj odległość pistoletu od powierzchni samochodu w granicach 10 – 30 cm.

Program 3 – MYCIE WŁAŚCIWE
Używając szczotki myjemy dokładnie całą powierzchnię samochodu wodą z szamponem. Myć należy zawsze od góry do dołu.

Program 4 – SPŁUKIWANIE
Do spłukiwania używamy pistoletu. Należ zrobić to dokładnie. Odległość pistoletu od powierzschni samochodu powinna wynosić w granicach 10 – 30 cm.

Firma Cztery Koła Gaz - Wieluń - Myjnia samochodowaProgram 5 – WOSKOWANIE
Używając pistoletu dokładnie pokryj powierzchnię auta gorącym woskiem, najlepiej 2 razy. Do woskowania używana jest zmiękczona woda z polimerem.

Program 6 – PŁUKANIE WODĄ ZDEMINERALIZOWANĄ
Używając pistoletu dokładnie spucz całą powierzchnię samochodu. W tym programie używana jest woda zdemineralizowana, która nie pozostawia plam na karoserii samochodu. UWAGA! Nie wycieraj do sucha!

Na koniec:
Po zakończeniu mycia należy odłożyć pistolet i szczotkę do schowka. Prosimy o pozostawienie czystości na stanowisku myjni.